Dlaczego my

Pomagamy w osiąganiu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej. Nasze działania poparte są wieloletnim doświadczeniem w branży marketingowej.

Wieloletnie doświadczenie w e-marketingu

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Marketingiem internetowym zajmujemy się od 2002 roku. Jeszcze wcześniej byliśmy świadkami jego powstania, tworzyliśmy go. Pamiętasz czasy, w których nie było znanych dziś portali a nawet wyszukiwarki Google? My tak. Dzięki temu jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i możemy oferować swoim Klientom kompleksową usługę e-marketingową od tworzenia nowoczesnych narzędzi internetowych, jak strony internetowe, portale tematyczne, blogi, sklepy online, aplikacje mobilne i internetowe po ich promowanie w sieci – między innymi pozycjonowanie lokalne i pozycjonowanie globalne wraz z projektowaniem strategicznych i przynoszących korzyści kampanii marketingowych. Świat internetu i marketingu jest nam dobrze znany, stąd pomysł na stworzenie PogotowiaSEO.

SEO i e-marketing w tym możemy Tobie pomóc

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli wiesz, że Twój biznes lub strona internetowa potrzebuje marketingowego wsparcia skorzystaj z naszej pomocy. Oferujemy wielopłaszczyznowe doradztwo z zakresu marketingu. Nie ma dla nas w tej kwestii rzeczy niemożliwych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, wielkie pokłady energii oraz chęć do działania. Naszym celem jest promowanie polskich marek na rynku krajowym i zagranicznym. Wiemy, jak kreować marki i brandy. Potrafimy wydobyć z nich ich mocne strony. Tworzymy treści o charakterze perswazyjnym. Przygotowujemy skuteczne strategie marketingowe. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy osiągnąć postawione cele, bierzemy udział w ich określaniu. Wzmacniamy widoczność witryn w sieci, ułatwiamy osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Udowadniamy, że można.

Współpraca z POGOTOWIE SEO - to zawsze się opłaca

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Działamy lokalnie i globalnie, zawsze etycznie i zgodnie z ustalonymi zasadami. Określamy zakres naszych działań i zawsze wywiązujemy się ze swoich zadań. Każde zlecenie poprzedza wnikliwa analiza potrzeb naszego Klienta. Na jego życzenie wykonujemy audyt strony internetowej, rynku, konkurencji. Bierzemy pod uwagę potrzeby Klienta i proponujemy skuteczne rozwiązania.

Nasze działania wykonywane są systematycznie, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Utrzymujemy stały kontakt z Klientem i uwzględniamy zmieniające się trendy i potrzeby. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w zależności od zastanej sytuacji, potrzeb, działań konkurencji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje naszych Klientów. Rozumiemy biznes, bo sami go prowadzimy. Naszym Klientom oferujemy rozliczenie miesięczne.

1. POZYCJONOWANIE LOKALNE

Oferujemy pozycjonowanie lokalne, które pozwoli zaistnieć Twojemu biznesowi na rynku lokalnym. Prowadzisz biznes i zależy Ci na dotarciu do szerszej grupy potencjalnych Klientów? Chcesz, by dowiedziało się o nim jeszcze więcej osób? Pozycjonowanie lokalne jest właśnie dla Ciebie! Z pozycjonowaniem lokalnym:

  • zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą,
  • przyciągniesz nowych Klientów,
  • uzyskasz przewagę konkurencyjną,
  • wzmocnisz świadomość swojej marki.

2. POZYCJONOWANIE GLOBALNE

Szukasz pomysłu na zwiększenie zysków w swojej firmie? Potrzebujesz nowych kontrahentów, chcesz wypromować swoją usługę lub dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych Klientów? A może zależy Ci na zwiększeniu ruchu na swoim portalu? Daj się znaleźć w sieci! Skorzystaj z pozycjonowania globalnego, które przyniesie Ci szereg korzyści. Z pozycjonowaniem globalnym:

  • zdobędziesz nowych kontrahentów,
  • uzyskasz rozgłos nie tylko lokalnie,
  • zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą,
  • osiągniesz postawiony sobie cel.

3. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy.”

Stuart Henderson

Potrzebujesz pomocy i uwidocznienia Twojej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej?

Nie działaj po omacku. Skorzystaj z pomocy PogotowiaSEO.
 

Skontaktuj się z nami już teraz:

Tel. +48 793 77 22 39

e-mail: pomoc@pogotowieseo.pl

POGOTOWIE SEO W LICZBACH

16+

Doświadczenie w SEO

8000+

Wypozycjonowanych fraz

280+

Zadowolonych klientów

440+

Zrealizowanych projektów

22+

Używanych narzędzi