Meksyk pozycjonowanie (SEO) stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) w Meksyku

Pozycjonowanie to jeden z tych zabiegów, o których pamiętać musi każdy przedsiębiorca. Pomaga zwiększyć zasięg witryny, a przez to dotrzeć ze swoją ofertą do większego grona potencjalnych klientów. Pozycjonowanie stron w Meksyku to usługa przeznaczona dla Polaków (choć nie tylko), którzy z zawartością swoich stron chcą trafić do rodowitych mieszkańców Meksyku i mieszkających tam rodaków. W pozycjonowaniu takich egzotycznych z punktu widzenia Polaka witryn pomaga POGOTOWIE SEO.

Jak wygląda pozycjonowanie stron w Meksyku?

Meksyk to państwo Ameryki Łacińskiej, które zamieszkuje blisko 117 milionów mieszkańców. Jest to o tyle istotne, że pod względem liczby ludności jest to jedenaste państwo świata. Dla przedsiębiorców jest to jednak wciąż rynek bardzo chłonny, na którym warto się pokazać, jeśli ma się pomysł, aby trafić do internautów w Meksyku.

Niezbędna jest do tego rzecz jasna reklama internetowa. Jak najlepiej reklamować się w Meksyku, aby było skutecznie i tanio? Z pewnością podstawą jest pozycjonowanie stron w Meksyku, co oferuje Państwu POGOTOWIE SEO. Co należy wiedzieć o takim pozycjonowaniu?

Przede wszystkim to, że Meksyk to jeden z tych krajów, gdzie w użyciu są aż 63 języki indiańskie. Czy to oznacza, że będą problemy z pozycjonowaniem? Nic z tych rzeczy. Otóż językiem urzędowym jest tam hiszpański i niemal każdy mieszkaniec Meksyku doskonale porozumiewa się w tym języku. W związku z tym pozycjonowanie stron w Meksyku należy przeprowadzić pod kątem właśnie języka hiszpańskiego.

Oczywiście samo pozycjonowanie nie różni się strasznie od tego, jak wygląda to w Polsce czy innych krajach świata. Najpierw należy przeprowadzić audyt, po czym zoptymalizować stronę pod kątem SEO, a następnie zdobywać dla niej mocne i wartościowe linki. Te pozyskiwane są na wiele różnych sposobów. Nie są to tylko linki z meksykańskich portali, serwisów, for czy katalogów. Z pewnością ważne w kontekście pozycjonowania i zdobywania linków są również kanały Social Media.

W czym możemy pomóc przy pozycjonowaniu stron w Meksyku?

Jesteśmy podmiotem, który zajmuje się marketingiem internetowym od 2002 roku. W tej branży jesteśmy więc jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów w Polsce. Ze swojej strony oferujemy naszym Klientom efektywne kampanie reklamowe. Podstawą w każdych działaniach reklamowych w sieci jest jednak pozycjonowane stron. W Meksyku nie jest inaczej. Wszystkie strony znajdujące się na lokalnym rynku powinny być pozycjonowane, co pozwoli im uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania w Google. To z kolei przekłada się na większe zainteresowanie ze strony użytkowników meksykańskiego rynku.

Pozycjonowanie stron w Meksyku wykonujemy na wiele różnych sposobów, aby zrobić jak najwięcej w zakresie wysokiej pozycji Państwa strony w wynikach wyszukiwarek. Strony takie pozycjonowane powinny być na język hiszpański, o czym pamiętamy. Nie pozwalamy sobie na żadne błędy językowe. Dodatkowo jest to o tyle korzystne, że jeśli nie jest to pozycjonowanie lokalne w obrębie jakiegoś miasta czy regionu, firmy takie zyskać mogą także w zakresie witryn pozycjonowanych w Hiszpanii.

W swojej agencji interaktywnej zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych i doświadczonych pozycjonerów, pracujących w granicach wyznaczonych przez mechanizmy wyszukiwarek. Oznacza to, że nie pozwalamy sobie na działanie niezgodne z polityką white SEO. Wszystkie nasze zabiegi mające na celu wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwarek wpisują się w politykę Google. Dzięki temu pozycjonowanym przez nas stronom nie grożą żadne sankcje, skutkujące osunięciem ich pozycji w wyszukiwarkach czy nawet całkowitym wykluczeniem ze struktur. Wolimy analizować pracę algorytmów i mozolnie pracować nad wysoką pozycją pozycjonowanych przez nas witryn.

Przed przystąpieniem do zabiegu pozycjonowania określamy grupę docelową, a więc potencjalnych klientów danej firmy. Wykonujemy też audyt, optymalizację SEO, a następnie przystępujemy do budowania silnej bazy linków, na które składają się te z domeną meksykańską i napisane w języku hiszpańskim. Robimy wszystko, aby linki były jak najmocniejsze. Pozyskujemy je z blogów, for, serwisów zewnętrznych, katalogów czy kanałów Social Media. Dodatkowo budujemy zaplecze i dążymy do tworzenia linkowania wewnętrznego. Oczywiście wszystko w oparciu o dobrane precyzyjnie słowa kluczowe, które wspomagają firmę i jej branżę.

Dlaczego warto pozycjonować strony w Meksyku?

Co daje pozycjonowanie stron w Meksyku? Tak jak i w każdym innych przypadku, przede wszystkim taki zabieg pozwala na podniesienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania pod odpowiednimi słowami oraz frazami kluczowymi. Ze swojej strony gwarantujemy, że taka strona trafi na czoło wyników wyszukiwania. To z kolei będzie skutkowało znacznie większą liczbą odwiedzin przez użytkowników, a stąd już tylko niewielki krok do tego, aby zintensyfikować swoje zyski.

Na tym zalety pozycjonowania jednak się nie kończą. Poza tym ze swojej strony gwarantujemy, że strona zyska też w zakresie wizerunku marki. Jest to o tyle ważne, że użytkownicy, którzy kupują czy też zamawiają usługi w danej firmie, zwracają uwagę na markę takiej firmy. Dobra ocena i wysoka pozycja w sieci są tu więc niezbędne.

Pamiętajmy też, że pozycjonowanie stron w Meksyku (w innym kraju również) to szansa na marketing nie tylko skuteczny, ale też tani i długofalowy. Wydatki poniesione z tego tytułu zwracają się po wielokroć. Poza tym efekty pozycjonowania stron przez specjalistów z POGOTOWIA SEO widoczne są jeszcze długo po zakończeniu takiego procesu.

SEO FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje SEO dla stron w Meksyku?

Nie mamy jednej ceny dla takich usług. Gwarantujemy jednak konkurencyjne stawki zależne od oczekiwań naszego Klienta, jak również i słów kluczowych, na jakie pozycjonowana jest strona. O cenie zawsze informujemy przed podpisaniem umowy. Koszta są więc czytelne i jasne.

Jak dobiera się frazy kluczowe?

Frazy kluczowe dla pozycjonowanych stron dobieramy z uwagi na firmę oraz branżę, w jakiej ona funkcjonuje. Ustanawiamy je przy wykorzystaniu do tego w pełni profesjonalnych narzędzi, dzięki którym praca pozycjonera jest jeszcze efektywniejsza. Przy pozycjonowaniu lokalnym dodatkowo dobieramy do nich nazwy miast czy regionów.