Hiszpania pozycjonowanie (SEO) stron internetowych

Pozycjonowanie stron WWW w Hiszpanii

W dobie XXI wieku reklama w internecie daje największe możliwości w zakresie dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnych odbiorców. Tak w Polsce, jak i poza jej granicami. Również i w Hiszpanii. Pozycjonowanie stron w Hiszpanii realizujemy w POGOTOWIU SEO. Wszystkie nasze działania mają na celu ulokowanie Państwa witryny na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Jak wygląda pozycjonowanie SEO dla Hiszpanii?

Hiszpania jest jednym z największych państw na Starym Kontynencie. Pozycjonowanie stron w Hiszpanii pozwoli zwiększyć sprzedaż oferowanych przez firmę produktów lub też usług. Hiszpanie w sieci najczęściej używają wyszukiwarek internetowych. Ponadto wiele czasu spędzają na platformach Social Media, a także dość często kupują poprzez sieć. W ciągu tygodnia na zakupy z pośrednictwem sieci decyduje się pięć procent hiszpańskich użytkowników internetu. Nie jest to może tak wielka liczba, jak w Polsce czy Wielkiej Brytanii, ale nie jest z tym najgorzej, a i tak wartość zakupów internetowych przez Hiszpanów jest większa od Niemców i nie tylko. Zresztą z roku na rok jest z tym coraz lepiej. Jednak pozycjonowanie stron w Hiszpanii to przecież nie tylko zwiększona sprzedaż online. Z takiej opcji skorzystać mogą również i firmy lokalne, które nie działają online, ale chcą przypomnieć klientom o swoim istnieniu i kosztem konkurencji pozyskać jak najwięcej interesantów.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy mają zamiar rozszerzyć swoją działalność na rynek hiszpański, nie mogą zapomnieć o SEO dla Hiszpanii, pamiętając tutaj również o mediach społecznościowych. Wszystko ze względu na to, że Hiszpanie odwiedzają je masowo i wyprzedają pod tym względem Niemców, Włochów, a nawet Chińczyków. Najczęściej jest to Facebook, choć dużą popularnością cieszy się także Twitter, a nawet Tumblr czy Pinterest.

W POGOTOWIU SEO doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wiemy również, że najpopularniejszą wyszukiwarką internetową w Hiszpanii jest Google. Na kolejnych miejscach plasują się natomiast Bing i Yahoo.

Chcąc doprowadzić do tego, aby strona była wysoko w wynikach wyszukiwarki w Hiszpanii należy ją pozycjonować na konkretny język, a w tym przypadku hiszpański, choć również odmiany języka, którymi posługują się mieszkańcy tego kraju. W Hiszpanii używa się przede wszystkim języka kastylijskiego, o którym większość myśli określając język hiszpański. Inne dialekty to język kataloński, baskijski czy też galicyjski.

Ponadto pozycjonowanie stron w Hiszpanii wykonujemy, dodając stronę do katalogów firm. Jednym z najpopularniejszych katalogów jest tu linkadoo.es, dzięki któremu można pozyskać lokalne źródła linków.

Co możemy Państwu zaoferować w zakresie pozycjonowania stron w Hiszpanii?

Jako POGOTOWIE SEO świadczeniem usług pozycjonowania stron, w tym również SEO dla Hiszpanii zajmujemy się nieprzerwanie od roku 2002. W swojej agencji zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych oraz doświadczonych pozycjonerów, którzy dobrze znają rynek hiszpański i zachowania tamtejszych konsumentów. Wiemy, że musimy poznać lokalne trendy, kulturę i niuanse językowe. Wszystko ze względu na to, aby osiągnąć jak najwyższą pozycję Państwa stron w wynikach wyszukiwania. Ponadto jesteśmy zespołem osób, które działają tylko i wyłącznie legalnie nie łamiąc zasad Google. Nasze zabiegi mające wpływ na pozycję Państwa witryn w wynikach hiszpańskich wyszukiwarek są zaliczane do white SEO.

Przed przystąpieniem do pozycjonowania stron w Hiszpanii zawsze dobrze określamy grupę docelową, a więc Państwa potencjalnych Klientów. Dbamy też o rozszerzenie strony do .es, jeśli oczywiście nie zrobiono tego wcześniej oraz zabieramy się do budowania silnej bazy linków, na które składają się te z domeną .es lub napisane w języku hiszpańskim.

Samo pozycjonowanie dodatkowo poprzedzamy analizą Państwa strony, a następnie jej optymalizacją na dobrane przez nas słowa kluczowe, które opisują Państwa działania lub też branżę, w której funkcjonuje firma.

Dlaczego warto pozycjonować strony w Hiszpanii?

SEO dla hiszpańskich stron pozwala na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania pod danym słowem czy też całymi frazami kluczowymi, jeśli jest to pozycjonowanie na tak zwany długi ogon. To z kolei przekłada się na znacznie większą liczbę odbiorców, którzy mogą okazać się przyszłymi Klientami Państwa firm. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google i innych popularnych w Hiszpanii jest więc podstawą do tego, aby zwiększyć zyski swojego przedsiębiorstwa.

Jednak nie tylko z tego względu warto pozycjonować strony w Hiszpanii. Nie wolno zapominać, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to także renoma firmy i poprawa wizerunku marki, do czego dążyć powinien każdy przedsiębiorca. Badania potwierdzają, że wyższa pozycja przekłada się na większe zaufanie ze strony klientów, którzy chętniej korzystają z usług takiej firmy.

Nasze działania gwarantują Państwu wysoką pozycję w wyszukiwarkach na różne frazy kluczowe, które będą charakteryzować daną działalność, jak i branżę, w której taka firma działa.

SEO FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Kto może skorzystać z oferty pozycjonowania stron w Hiszpanii?

W POGOTOWIU SEO pozycjonowanie stron w Hiszpanii wykonujemy na rzecz dużych i małych przedsiębiorców, którzy działają lokalnie. Z naszej oferty skorzystać może każdy, kto chciałby zwiększyć popularność swojej firmy i pozyskać większą rzeszę klientów. To gwarancja wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania, a w związku z tym również i większe zyski.

Ile kosztuje SEO dla stron w Hiszpanii?

Nie mamy jednej ceny dla takich usług. Ze swoje strony gwarantujemy jednak konkurencyjne stawki dostosowane w zależności od oczekiwań naszego Klienta, a więc pozycji stron w wynikach wyszukiwania, jak również i słów kluczowych, na jakie ma być pozycjonowana witryna. Przyglądamy się też działaniom konkurencji w branży. O cenie takiej usługi zawsze swojego Klienta informujemy jednak przed podpisaniem umowy. Koszta naszych usług są czytelne i jasne, nie zwierając w sobie niczego, co wykraczałoby poza pozycjonowanie.