GLOBALNE POZYCJONOWANIE (SEO)

Celem pozycjonowania globalnego jest osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej dla wybranych w kampanii słów kluczowych.
Pozycjonowaniem i działaniami e-marketingowymi zajmujemy się od 2002 roku. Na naszym koncie znajduje się wiele wypozycjonowanych fraz kluczowych z różnych branż. Oferujemy pozycjonowanie globalne w obrębie naszego kraju a także pozycjonowanie na rynki zagraniczne – pozycjonowanie stron internetowych na rynek niemiecki, pozycjonowanie stron internetowych w Anglii, Włoszech, Belgii, Austrii, Francji i innych krajach.

Pozycjonowanie globalne poprzedza wnikliwa analiza rynku, w tym oferty firmowej, konkurencji, potrzeb grupy docelowej, oraz dobór fraz kluczowych.
Każda branża ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego nie posiadamy jednolitego cennika usług. Każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie, adekwatnie do zastanej sytuacji. Naszym Klientom oferujemy rozliczenie miesięczne.

Prace związane z pozycjonowaniem globalnym (SEO) oznaczają też optymalizację strony pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarki. W jej obrębie wykonujemy dokładną analizę treści i jej widoczności w sieci oraz analizę struktury i budowy serwisu. W dalszej kolejności pracujemy tez nad budową linków zgodnie z wytycznymi i legalnymi metodami zalecanymi m. in. przez Google.

PogotowieSEO niesie pomoc swoim Klientom od 2002 roku a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala świadczyć profesjonalną usługę pozycjonowania stron internetowych. W ramach swoich usług oferujemy również usuwanie filtrów ze stron i przywracanie witryn do wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej.
Chcesz, by Twoja strona znalazła się w wysokich pozycjach w wyszukiwarce? Skontaktuj się z nami.