Holandia pozycjonowanie (SEO) stron internetowych

Pozycjonowanie stron WWW w Holandii

Wielu Polaków swoje firmy zakłada poza granicami naszego kraju. Najpopularniejszym krajem są tutaj Niemcy. Znacznie mniejsza konkurencja jest jednak w Holandii, a więc w tym kontekście warto pomyśleć także o tym kraju Beneluksu. Poza tym w Holandii mieszka blisko 200 tysięcy Polaków. Jednak biznes, a więc również i strona internetowa musi być skierowana głównie na Holendrów. W wybiciu się przed konkurencję niezbędne jest pozycjonowanie stron w Holandii, w czym pomagamy w POGOTOWIU SEO.

Jak wygląda pozycjonowanie stron w Holandii?

Statystyki pokazują, że z internetu korzysta większość Holendrów. Duża część społeczeństwa w Holandii przegląda go codziennie i to po kilka godzin w ciągu dnia, a tylko 2 proc. Holendrów zauważa, że do internetu zagląda rzadziej niż raz na tydzień. Jeśli przeanalizuje się takie dane, nie jest trudno dojść do wniosku, że internet jest w ich życiu wszechobecny. W związku z tym może on być również potężnym narzędziem marketingowym, które pozwoli pozyskać potencjalnego klienta. Chcąc ze swoją ofertą dotrzeć do jak najszerszego grona społeczeństwa i przebić się przez konkurencję niezbędne jest pozycjonowanie stron w Holandii.

SEO w Holandii wygląda bardzo podobnie jak w Polsce i innych krajach. Takie same jest także zadanie owych działań. Pozycjonowanie stron w Holandii jest więc procesem, który ma pozycjonować daną witrynę internetową na podstawie najczęściej wyszukiwanych fraz kluczowych w wyszukiwarce Google. Marketing w tej formie może dotyczyć wyników organicznych oraz hybrydowych. Jako że pozycjonowanie stron w Holandii bazuje na pozycji danych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania, to w dużej mierze jest ono zależne od algorytmów panujących w Google. Motywuje to właścicieli do dbania o dobrą jakość strony internetowej oraz jej odpowiednią optymalizację. Tylko wtedy witryna zdobędzie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania google.nl.

Większość Holendrów szukając danego produktu czy też usługi korzysta z Google lub ewentualnie wyszukiwarki Bing. To właśnie na podstawie konkretnej frazy przeglądają oni kilka pierwszych, a najczęściej tylko pierwszą stronę pokazywaną w wynikach pod danym słowem czy też daną frazą kluczową, po czym wybierają firmę pośród absolutnego topu. Pozycjonowanie stron w Holandii sprawia, że taka witryna znajduje się właśnie na górze takich wyników wyszukiwania, przez co dużą część Holendrów zainteresowanych danym dobrem zaloguje się na takiej witrynie i zapozna się z jej ofertą. Z pewnością nie każdy z nich skorzysta z opcji zakupu produktu czy usługi, ale część z nich na pewno. Przekonać ich do tego może nie tylko atrakcyjna cena, ale również dobrze przygotowana i zoptymalizowana strona internetowa. To wszystko zapewniamy swoim Klientom w POGOTOWIU SEO.

W czym możemy pomóc z pozycjonowaniem stron w Holandii?

Jako POGOTOWIE SEO jesteśmy specjalistami w zakresie działań marketingowych w internecie. Specjalizujemy się również w pozycjonowaniu stron internetowych, a poza krajowym SEO oferujemy także pozycjonowanie stron w Holandii. Jako doświadczeni specjaliści ze swojej strony Klientom możemy zagwarantować tylko i wyłącznie profesjonalne i zgodne z algorytmami Google działania, dzięki którym strona szybko zyskuje lepsze pozycje w wynikach wyszukiwarki pod danym słowem kluczowym.

Zawsze przeprowadzamy dokładny audyt, dobieramy słowa kluczowe oraz analizujemy konkurencję i realizowane przez nią działania. To wszystko pozwala nam ukierunkować nasz proces i sprawić, że witryna naszego Klienta będzie mieć mocną i stabilną pozycję w Google. Oczywiście zajmujemy się też całą optymalizacją, badając stronę internetową i jej treści pod kątem odpowiadających branży i marce słowom kluczowym.

W POGOTOWIU SEO stosujemy chwytliwe i odpowiednie frazy kluczowe, które będą odpowiadać Państwa markom i branżom, co pomoże zaistnieć Wam na jednym z pierwszych miejsc holenderskich wyszukiwarek.

Dlaczego warto pozycjonować strony w Holandii?

Pozycjonowanie stron w Holandii należy rozumieć jako swoisty typ promocji, dzięki czemu możliwa jest poprawa wizerunku brandu. Sama firma nie dość, że uzyskuje wówczas wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, to jest uważana za profesjonalną oraz prestiżową. Ponadto jest też lepiej rozpoznawalna na rynku. SEO dla Holandii sprawi też, że przedsiębiorstwo będzie mieć okazję zaprezentować swoją ofertę szerszej publice.

Nie zapominajmy też, że pozycjonowanie stron w Holandii to jedna z form reklamy, która jest mało wymagająca finansowo. W porównaniu z innymi rodzajami kampanii reklamowych swojego przedsiębiorstwa koszty pozycjonowania są bardzo niskie. Tym bardziej że nasza agencja interaktywna opłatę pobiera dopiero po wykonaniu określonych w umowie działań.

Na koniec dodajmy jeszcze, że pozycjonowanie stron w Holandii (i nie tylko) gwarantuje długoterminowe rezultaty, gdyż efekty takich działań utrzymują się przez dłuższy czas. Nawet po zakończeniu działań pozycjonujących realizowanych przez POGOTOWIE SEO strona jest wysoko w wynikach wyszukiwania. Jednocześnie pamiętać należy, że działania w ramach SEO dla stron w Holandii najlepiej realizować regularnie.

SEO FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jakie są koszty pozycjonowania stron w Holandii w POGOTOWIU SEO?

Koszty pozycjonowania stron w Holandii są różne. Wynikają one między innymi z branży, oczekiwań Klienta, konkurencji czy też zakresu słów kluczowych. Dlatego w POGOTOWIU SEO nie mamy jednakowych cen dla takich usług. Wycena jest więc indywidualna. Klientów zainteresowanych wyceną działań pozycjonowania stron w Holandii Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od SEO.

Jak pozycjonuje się holenderskie strony w POGOTOWIU SEO?

W POGOTOWIU SEO pracują tylko i wyłącznie najlepsi i doświadczeni specjaliści od SEO, którzy na swoim koncie mają wiele zrealizowanych projektów. Zawsze działamy na kilku płaszczyznach, zaczynając od audytu i doboru słów kluczowych. Następnie zabieramy się za optymalizację stron internetowych i ich pozycjonowanie na wiele różnych sposobów.