Blog

08/08/2020 - 14:14

Elfi -platforma dla dzieci i rodziców

Elfi - wideo od Mikolaja

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który na zawsze pozostaje w pamięci dziecka. To właśnie wtedy tworzą się wspomnienia związane z chwilami spędzanymi w rodzinnym gronie. Dzięki platformie Elfi możecie sprawić, że okażą się one jeszcze przyjemniejsze.

Wyjątkowy prezent dla dziecka

Wszystko za sprawą usług, jakie świadczy. Te natomiast dotyczą przygotowywania listów oraz materiałów wideo przez… świętego Mikołaja! Marzeniem wielu dzieci jest zobaczenie starszego pana w czerwonym przebraniu, noszącego na swoich plecach wielki wór z prezentami, które przygotowane zostały dla dzieci z całego świata. Dzięki Elfi Mikołaj może zwrócić się bezpośrednio do Waszego dziecka – za pośrednictwem listu bądź filmu nakręconego w wybranej przez Was scenerii.

Co najważniejsze, platforma Elfi pozostawia swoim klientom mnóstwo swobody. Dzięki temu rodzice sami decydują, w jaki sposób Mikołaj zwróci się do ich pociech. Doskonale widać to na przykładzie listu.

Jest stworzenie jest bardzo proste. Na początek należy podać imię dziecka i wybrać szablon, który zawiera gotową treść. W łatwy sposób można ją zmieniać – polega to nie tylko na edytowaniu konkretnych zdań, ale również dopisywaniu paru słów od siebie. Resztą zajmuje się Elfi. Całość zajmuje kilka minut.

Co najważniejsze, list od Mikołaja zostanie wysłany pocztą, na adres wskazany podczas składania zamówienia. Specjalny, ozdobny papier z oryginalną grafiką jest umieszczany w świątecznej kopercie, na której znajdą się znaczek i stempel pocztowy. Jeśli zaś chodzi o samą treść listu, dziecko znajdzie w niej swoje imię, spersonalizowaną wiadomość, a także ręcznie odciśniętą, złotą pieczęć.

To jednak nie wszystko! Rodzice mogą bowiem zdecydować się również na wersję GOLD listu. W porównaniu z edycją standardową, jest ona rozszerzana poprzez dyplom grzecznego dziecka, pocztówkę z pozdrowieniami od naczelnego elfa oraz naklejkę na drzwi, która będzie przypominała dziecku o Mikołaju.

List od Mikołaja dotrze w przeciągu 10 dni roboczych, dlatego warto zadbać o to, aby na pewno pojawił się w skrzynce jeszcze przed wigilią.

Wideo i listy dla dzieci od Mikołaja

Wideo od Mikołaja

Jak już zostało wspomniane, spersonalizowane listy nie są jedyną usługą, jaką świadczy platforma Elfi. Rodzice mogą również postarać się o wiadomość od Mikołaja w formie materiału filmowego. Jej tworzenie także jest bardzo proste.

Na początek należy wybrać konkretny motyw (na przykład „pierwsza gwiazdka” lub „dom Mikołaja”), a następnie zadbać o to, aby wideo zostało odpowiednio spersonalizowane. Do filmu rodzie mogą dodać imię dziecka, jego zdjęcia, wiek, kilka słów od siebie, a także wskazać zalecenie, jakie Mikołaj przekaże od siebie. Wszystko to wystarczy, aby Mikołaj przygotował specjalny film, który zostanie skierowany bezpośrednio do pociechy.

Wspomniane zalecenie od Mikołaja to doskonały sposób, aby zmotywować dziecko do konkretnych działań czy też zmiany zachowania. Skoro bowiem prosi o to Święty, należy to wykonać, prawda? Platforma Elfi pozwala na przygotowanie materiału filmowego nie tylko dla jednego dziecka, ale również dla rodzeństwa. Prezent może zostać wręczony małym dzieciom, tym nieco starszym, a także osobom dorosłym.

Wideo od Mikołaja zostanie przesłane na wskazany adres e-mail. Rodzice mogą go pobrać i zachować na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia. Tak skomponowana wiadomość od Mikołaja to doskonały pomysł na prezent. Trudno bowiem odmówić mu pomysłowości i wyjątkowości. Rodzice nie muszą obawiać się tego, że nie przypadnie on do gustu dziecka. Zwłaszcza wówczas, gdy święty Mikołaj jest dla niego ważną postacią.

Ciekawy prezent dla pociechy? List lub wideo od Mikołaja!

Platforma Elfi to doskonałe miejsce, by znaleźć magiczny podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Wiadomość od Mikołaja to bowiem coś, o czym marzy wiele dzieci. Niezależnie od wieku.

Warto podkreślić, że składanie zamówienia na platformie jest bardzo proste i wygodne. Brak tu skomplikowanych procedur, które utrudniałyby przygotowanie spersonalizowanego listu bądź materiału filmowego. Warto w tym miejscu podkreślić, że zarówno list, jak i wideo może zostać zwrócone w przeciągu 180 dni od daty zaksięgowania wpłaty. Rodzice nie muszą podawać przyczyny. Zwrócona zostanie pełna kwota.

Ile kosztuje list i wideo? Wiele zależy od wybranej wersji. Za standardowy list od Mikołaja rodzice zapłacą obecnie 19,99 zł. Do tej kwoty należy doliczyć 3 złote za wysyłkę do Polski lub 6 złotych za wysyłkę zagraniczną. Co istotne, Elfi wysyła listy do każdego państwa. Jeśli zaś chodzi o list Gold, jego cena wynosi 36,99 zł (plus koszty wysyłki).

Jeszcze więcej opcji zostało przygotowanych dla wideo od Mikołaja. Rodzice mogą zdecydować się bowiem na film pojedynczy (za 39,99 zł) lub zbiorowy (49,99 zł). Do tego dochodzi wideo dla dorosłego, kosztujące 29,99 zł. Dostawa w wersji standardowej jest darmowa. Zazwyczaj trwa ona 24 godziny. Jeśli rodzice chcą skrócić ten czas do 6 godzin, muszą dopłacić 10 złotych. Za 20 złotych realizowana jest natomiast dostawa super express, zgodnie z którą materiał filmowy wyląduje na skrzynce e-mail w przeciągu zaledwie 2 godzin.

Pozostaje jeszcze kwestia jakości wideo. Jeśli materiał ma zostać wykonany w rozdzielczości Full HD, do ceny filmu trzeba doliczyć 10 złotych. Jakość 4K to natomiast koszt 20 złotych. Wszystko to pozwala na swobodny wybór najkorzystniejszego rozwiązania – zarówno pod względem sposobu wykonania i dostarczenia listy bądź wideo, jak i ceny.

Platforma Elfi cały czas się rozwija, dlatego już teraz jest w stanie zaproponować nowe usługi. Mowa tu o urodzinowej piosence lub bajce dla dziecka, a także o spersonalizowanych kalendarzach adwentowych. Decydując się na list lub wideo od Mikołaja, rodzice wspierają fundację „Dzieciom Zdążyć z Pomocą”, na rzecz której przekazywane są środki pieniężne. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby sprawić radość własnemu dziecku i pomóc innym.

Skontaktuj się