LOKALNE POZYCJONOWANIE (SEO)

Jeśli prowadzisz biznes w obrębie miasta lub jego dzielnicy i chcesz uwidocznić swoją stronę internetową w wyszukiwarce zdecyduj się na pozycjonowanie lokalne. Pozwoli ono zdobyć nowych Klientów, wzmocnić świadomość marki, uzyskać przewagę konkurencyjną, zwiększyć ruch na stronie.

PogotowieSEO niesie pomoc w podnoszeniu widoczności stron internetowych w wynikach wyszukiwarki od 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaproponować naszym Klientom skuteczne metody pozycjonowania przynoszące zadowalające efekty. W swojej pracy bazujemy na sprawdzonych i legalnych metodach oraz wytycznych zalecanych między innymi przez Google.

Oferujemy pozycjonowanie lokalne oraz usuwanie filtrów ze stron, które utraciły w wyniku popełnienia błędów swoje pozycje w wynikach wyszukiwarki internetowej. Proponujemy również unikalną, wartościową i przydatną użytkownikowi treść, która ułatwia uzyskanie wysokich pozycji.

Koszt pozycjonowania lokalnego uzależniony jest od kilku czynników, w tym między innymi od jakości strony i treści znajdującej się na niej, działań konkurencji, ilości i rodzaju wybranych fraz kluczowych. W związku z tym każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie. W ramach stałej współpracy proponujemy rozliczenie miesięczne.

W obrębie prac pozycjonujących przeprowadzamy analizę rynku i konkurencji oraz oferty handlowej, proponujemy słowa kluczowe. Wykonujemy również optymalizację strony, analizę struktury i budowy serwisu. Zajmujemy się także budową linków zgodnie z legalnymi metodami zalecanymi przez Google.
Nasze działania przynoszą zadowalające efekty w postaci wysokich pozycji. Chcesz je osiągnąć? Skontaktuj się z nami.